Anna Krzyminska - Twój fryzjer w Warszawie!

„Nie jestem fryzjerem, jestem artystą, a twoje włosy są moim płótnem”.

Sztuka Pasja Kreacja Piękno Estetyka

Anna Krzymińska jest kobietą o duszy artysty, umyśle filozofa, precyzji farmaceuty oraz cierpliwości pedagoga. Wszystko to, jest zwieńczeniem doświadczenia zawodowego zdobytego na drodze  poszukiwania „siebie”.

Fryzjerstwo jako wybór jednej z pasji, okazało się tworzyć idealną przestrzeń dla kreacji Piękną, które nosi w sobie każda z Nas! 

Anna, dbając o nieustanne zgłębianie wiedzy i poszerzanie umiejętności fryzjerskich, odbyła liczne renomowane szkolenia  i kursy z zakresu technik koloryzacji i strzyżeń stosowanych w klasycznym i nowoczesnym fryzjerstwie damskim. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzyła także o szkolenia z trychologii.

Kreowane fryzury powstają przy szczególnym uwzględnieniu typologii urody jak również charakteru i osobowości danej osoby.

Fryzjerstwo jest przestrzenią, w której wykorzystuje się zdolności artystyczne, wzbogaca swoją wiedzę poprzez obcowanie z przeróżnymi osobami i co ważne, jest to praca twórcza, w której można kreować piękno w postaci form i barw, tworząc zindywidualizowane fryzury szyte na miarę oczekiwań konkretnej osoby.

Realizując się w pasji, jaką jest fryzjerstwo, Anna odkryła enigmatyczne znaczenie kobiecych włosów, mających zdolność wydobywania piękna i głębi kobiecości, przez co można sprawić naturalną radość, zwiększyć poczucie atrakcyjności,  wzmocnić pewność siebie, czy podkreślić swoją osobowość i charyzmę.

Doświadczając życia zgodnie ze swoją wewnętrzną gotowością – Anna jest gotowa, by poświęcić czas dla Ciebie, podzielić się z Tobą swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem fryzjerskim. Przyjdź, wygodnie rozsiądź się na fotelu i pozwól, by podziała się Magia…

Odtwórz wideo

"Każdy dzień ma szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia".

Mark Twain

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze mną!